Zaadoptuj psa

Zachęcamy do adopcji psów znalezionych w okolicach Kożuchowa!

TANGO

Tango przyjechał do schroniska z gminy Kożuchów. Niestety po śmierci właściciela nie miał się kto psiakiem zająć. Tango przez całe swoje życie był pieskiem trzymanym na łańcuchu, miał pilnować obejścia i odstraszać obcych, co przy jego wyglądzie nie było trudne. Wbrew pozorom jest bardzo sympatycznym, puchatym psiakiem, który jest skory do zabawy z człowiekiem. Na początku nie wiedział co to smycz, jednak bardzo szybko się nauczył i obecnie bardzo chętnie spaceruje po lesie. Z innymi psiakami dogaduje się bez problemu lub ignoruje je. Jest młodym psiakiem i będzie potrzebował ruchu razem z człowiekiem, samo bieganie po podwórku psiakowi nie wystarczy, musi również wyjść na spacer poza swój teren. Tango nadaje się mieszkania na dworze (w porządnej budzie), jak i do mieszkania. Szukamy dla Tango dobrego domu, który się psiakiem zaopiekuje i nigdy nie porzuci.

Dodatkowe informacje:

Numer rejestru: 10928
Data przyjęcia: 12.05.2017r

Rasa: mieszaniec

Płeć: pies

Orientacyjny wiek: 3 lat
Tango mieszka w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze, więcej informacji można uzyskać pod numerem 784 90 88 90.
http://schroniskozg.pl/psy-do-adopcji/4449/tango
MIRA

Mira została przywieziona z okolic Kożuchowa. Początki były trudne, Mira chowała się przed ludźmi – teraz nie do każdego podejdzie od razu, ale pozwoli ubrać się w szelki i wziąć na spacer. Na spacerach idzie bardzo ładnie, jednak boi się gwałtownych ruchów i hałasu. Dogaduje się z innymi psami. Nie wykazuje agresji do ludzi, gdy się boi to po prostu się wycofuje w bezpieczne miejsce. Mira jest bardzo fajną sunią, jednak wymagającą pracy i czasu, żeby pokazać jej, że człowiek nie jest aż taki straszny. Osoba, która zdecyduje się na adopcję Miry i będzie gotowa na pracę z nią, zyska wspaniałego przyjaciela i towarzysza, bardzo wdzięcznego za okazaną jej troskę.

Dodatkowe informacje:

Numer rejestru: 8694

Data przyjęcia: 6.05.2017r

Rasa: mieszaniec

Płeć: suka

Sterylizacja: tak

Orientacyjny wiek: 6 lat
Mira mieszka w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze, więcej informacji można uzyskać pod numerem 784 90 88 90.

http://schroniskozg.pl/psy-do-adopcji/146/mira

LEON

Leon przyjechał do schroniska z gminy Kożuchów. Jest niewielkich rozmiarów, idealny żeby wziąć go pod pachę. Schroniskowy gwar mu nie służy, bardzo mocno się stresował mieszkając w kojcu. Leonek zamieszkał w schroniskowym biurze, gdzie idealnie się odnalazł. Nie jest najmłodszy, jednak absolutnie tego po nim nie widać, zachowuje się jak młodzieniaszek. Do ludzi bardzo pozytywnie nastawiony, od razu z każdym radośnie się wita. Niezauważony podchodzi i szturcha nosem, żeby go pogłaskać lub wziąć na kolanka. Leon uwielbia siedzieć z człowiekiem na krześle lub na kolanach. Na smyczy chodzi ładnie, czasem z dumą niosąc w ząbkach koniec smyczy. Z psami się dogaduje, chociaż czasem stara się dominować. Szukamy dla małego Leona dobrego domu, który zaopiekuje się nim do końca jego psich dni.

Dodatkowe informacje:

Numer rejestru: 10927

Data przyjęcia:12.05.2017r

Rasa: mieszaniec

Płeć: pies

Orientacyjny wiek: 10 lat

Leon mieszka w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze, więcej informacji można uzyskać pod numerem 784 90 88 90.
http://schroniskozg.pl/psy-do-adopcji/4450/leon