Aktualności


Urząd czynny krócej w dniach 25-27 czerwca.

Urząd czynny do godziny 14.00

Czytaj więcej

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca  wszystkich szkołach naszej gminy, odbyły się akademie kończące rok szkolny i rozdanie świadectw oraz uroczyste pożegnanie Absolwentów, w którym wzięli udział uczniowie kończący naukę Szkół Podstawowych oraz Gimnazjum. Najlepsi spośród absolwentów otrzymali nagrody za wysokie wyniki w nauce oraz sporcie. Podziękowania skierowane były do nauczycieli za ich pracę i wychowanie młodego pokolenia, za przekazywanie wiedzy, pasji i ciekawości świata oraz rodziców za zaangażowanie, trud i ciężką pracę.

Czytaj więcej

Próba syren alarmowych!

W dniu 27 czerwca 2019 roku, w godzinach 12.00 – 12.30 przeprowadzona zostanie głośna próba syren alarmowych nadająca sygnał akustyczny.

Próba syren alarmowych

ZAWIADOMIENIE O SESJI RADY MIEJSKIEJ W KOŻUCHOWIE

Sesja Rady Miejskiej w Kożuchowie w dniu 27 czerwca 2019 r. o godz. 11.00 w sali radnych Urzędu Miejskiego w Kożuchowie.

Czytaj więcej

Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Społeczno-Budżetowej Rady Miejskiej w Kożuchowie.

W dniu 25 czerwca 2019 roku o godz. 13.00 w sali radnych Urzędu Miejskiego, odbędzie się posiedzenie Komisji Społeczno-Budżetowej Rady Miejskiej w Kożuchowie.

Czytaj więcej

Dyżur Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Kożuchowie Pani Barbara Brzezińska pełni dyżur w dniu 19 czerwca br. od godziny 16:00 do godziny 17:00 w Urzędzie Miejskim w Kożuchowie (pokój nr 2). Numer telefonu: 68-355-59-42.

„Poprawa bezpieczeństwa i porządku publicznego”

W środę 19 Czerwca w kożuchowskim zamku odbędzie się debata z policją. Policjanci z Komendy Powiatowej w Nowej Soli będą opowiadać o bezpieczeństwie na drogach, poradzą jak nie dać się oszukać, wyjaśnią także jak korzystać z aplikacji „Moja komenda”. Na spotkaniu będzie obecny insp. Grzegorz Karpiński, komendant KPP w Nowej Soli.
Debata odbędzie się w sali nr 9. Start o 13.00. Wstęp wolny.
Serdecznie zapraszamy.

Ogłoszenia w sprawie wyborów do Izb Rolniczych

Ogłoszenia w sprawie wyborów do Izb Rolniczych

Czytaj więcej

BEZPIECZNE WAKACJE – Kąpielisko Glinianki

Wakacje to dla dzieci i młodzieży czas zabawy i wypoczynku. Czytaj więcej

Ruszyły zapisy do Szkoły Magii i Czarodziejstwa!

Zapraszamy najmłodszych mieszkańców miasta i gminy Kożuchów do udziału w akcji wakacyjnej.

Czytaj więcej