Aktualności


Pożegnanie przedszkola

W środę 21 czerwca w Centrum Kultury „Zamek” wraz z nadejściem lata dzieci z Przedszkola nr 1  pożegnały mury przedszkola.

Czytaj więcej

Zapraszamy na nocne zwiedzanie Zamku

Dnia 24 czerwca roku pańskiego 1476 historia wydarzyła się dramatyczna….w Białą Damę przemieniła się pewna księżniczka… To historia dla odważnych i nieustraszonych, którą poznacie podczas Zwiedzania Zamku Nocą już w najbliższą sobotę o godz. 19.00, 20.00 i 21.00. Wymagana jest rezerwacja!!!

Powitanie wakacji

Zapraszamy na „Wakacje z Zamkiem”

II miejsce „Rycerskich Kożuchów” w X Jubileuszowych Regatach Smoczych Łodzi w Nowej Soli

Na starcie stanęło dziesięć załóg, w tym dwie z Niemiec. Po zaciętej walce nasza drużyna zajęła II miejsce, zwyciężyła załoga Dragon Masters z Nowej Soli, III miejsce – Nord Napędy, IV – Stowarzyszenie Klub u Mam, V – Smoki na Fali, VI – Piraci z Cottbus, VII – Die Bunten , VIII –  Nowosolska Grupa Biegowa /AB Foods, IX – BCC i X – Morsy.

Czytaj więcej

Bezpłatne kursy komputerowe dla osób 50+

Zapraszamy na bezpłatne kursy w zakresie obsługi komputera realizowane w całości ze środków funduszy unijnych.

Czytaj więcej

„Kobieta liderem – kompleksowe wsparcie dla kobiet +50 chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą”

Projekt skierowany jest wyłącznie do kobiet po 50 roku życia zamieszkujących obszary wiejskie powiatu nowosolskiego, będących osobami bezrobotnymi lub biernymi zawodowo.

Czytaj więcej

Kibicuj Drużynie Kożuchowa w Regatach Smoczych Łodzi!

17 czerwca br. o godz. 12.00 w Kanale Portowym w Nowej Soli rozpoczną się „X Jubileuszowe Regaty Smoczych Łodzi – Nowa Sól 2017”. Kożuchów będzie miał swoją  reprezentację w skład której wchodzą mieszkańcy Kożuchowa oraz pracownicy kożuchowskiego magistratu.

Czytaj więcej

Konsultacje – zmiana nazw ulic

W związku z Uchwałą Nr XLI/346/17 Rady Miejskiej w Kożuchowie z dnia 27 kwietnia 2017 r. w sprawie powołania Komisji ds. zmian nazewnictwa ulic na terenie Gminy Kożuchów zapraszamy mieszkańców do udziału w konsultacjach.

Formularz konsultacyjny:

formularz konsultacyjny – zmiana nazw ulic

Wypełniony formularz prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: um@kozuchow.pl, w tytule maila prosimy wpisać: „Zmiana nazw ulic”.

Formularz można także przesłać listownie na adres: Urząd Miejski w Kożuchowie, Rynek 1a, 67-120 Kożuchów (z dopiskiem: Zmiana nazw ulic), bądź dostarczyć osobiście do Urzędu Miejskiego w Kożuchowie (sekretariat).

Termin składania propozycji do 28 czerwca br.

9 czerwca br. w Lubsku Reprezentacja Urzędu Miejskiego w Kożuchowie wzięła udział w Powiatowej Spartakiadzie Sportów Obronnych.

Czytaj więcej